Biiznesi ne Elbasan

Shitet nga: Arjon 21 Nën 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet biznesi ose jepet me qera puna eshte e ngritur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim