Ambjent biznesi ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 23 Maj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION !

Shitet Ambjent biznesi (1/2 bodrum) me sip.115 m2 ,pallat i ri tek Rruga Re trenit ne Lgj."S.papri" Elbasan.Ambjenti ka nje lartesi rreth 4 m nga baza+wc pozicion buze rruge favorit dhe i gatshem per aktivitete te ndryshme biznesi .Cmimi 70.000 euro ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim