Ambjen biznesi me sip.60 m2 ,kati 1 neBlv Q.staf..

Shitet nga: BASHA Real Estate 18 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Ambjent biznesi i ri me sip.60 m2 ,i rikonstruksionuar ne vitin 2014. Lgj."Kongresi Elbasanit" ne Blv"Q.stafa" ne Elbasan.Prona ka hipoteke,pozocion shume te mire per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi shitjes 2500 euro/m2 ( i negociueshem) !

Tel. : +3555424020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim