AMBJENT ME SIPERFAQE 80m2

Shitet nga: beni 12 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjenti me siperfaqe 80m2.Esht perdorur si salle play station3...bilardo..Per momentin nuk eshte ne perdorim.Dyqani esht i shtruar me tapet dhe 1 frigorifer.
Adresa:Lagja Kinezet tek ish Lyerja e makinave..Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim