2 Lokale ne Elbasan

Shitet nga: riti 15 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet godin 3 kateshe nga 120m2 per kat kati i pare funksionon si lokal bashke me katin e dyte kati 3 eshte llogaritur per shtepi por mund te shfrytezohet dhe per bisnez objeti gjendet ne elbasan pran konviktit te universitetit

cimimi eshte i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim