/Jepet me Qera Dyqan S.45 m2 ,k1, Lgj.S.Papri,EL

Shitet nga: BASHA Real Estate 11 Sht 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION !


Shitet/ Jepet me qera Ambjent Biznesi me sip.totale 45 m2, lartesi rreth 4 m nga baza ,i gatshem per cdo lloj aktiviteti ,vetem 100 m distance nga Posta Qendrore tek rruga e re Trenit ne Lgj.S.Papri ,Elbasan.Prona ka hipoteke ,cmim shitje 50.000 euro si dhe qera 20.000 leke/m,( te negociuesheme) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim