Magazine prej 492 m2 ne Elbasan

Shitet nga: gezim kasolli 20 Nën 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Depo
magazina ndodhet ne autosttraden elbasan metalurgji, ndodhet prane qendres tregetare orti, eshte 492m2 dhe eshte e adoptuar per shpi, eshte e paisur me dekumenta te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim