Pjese kembimi per makina

Shitet nga: PJESE KEMBIMI 01 Maj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Të tjera
Shitet pjese kembimi per:
FIAT PUNTO 1,2 BENZINE nga 1996-2004
VW POLO 1.4 BENZINE VITI 1997
RENAULT CLIO 1.2 BENZINE VITI 2002
OPEL CORSA 1.2 VITI 1997-2002
OPEL ASTRA 2001 1,4 benzine dhe 2.0 NAFTE
PEUGEOT 206 .307
VW GOLF 4
VW GOLF 3 1.4 BENZINE
FORD FIESTA 1.8 NAFTE
Benc 4 fernesh
RENAULT TWINGO 1996
RENAULT CLIO 2000 1.9 nafte
GOLF 4 1.6 BENZINE 1.9 nafte 1.8 benzine
OPEL CORSA 1998 1.0 BENZINE
FORD FOCUS 1.8 tdci
Vw passat1999
Motorr Opel 1.7 nafte viti 1998 japonez
Polo 2001 1.4 benzine ETJ
CMIME KONKURUESE!! !!!!!!!!!
ADRESA prane rruges Elbasan-Librazhd km i 2-te,prane hotel Mondial,
Elbasan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim