FENERE FORD ESKORT 1996.DHE PJESE TE TJERA

Shitet nga: PJESE KEMBIMI 08 Krr 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Të tjera
Dy fenere
dhe pjeset elektrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim