Vibe

Shitet nga: Vibe 01 Dhj 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet per mos perdorim kush e njeh kete marke dhe kete lloj boksi e di mire se si jane i ardhur nga anglia
230 euro i padiskutushem cmimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim