Servis cerekja cdogje per mercedezin tuaj

Shitet nga: Servis cerekja 02 Qer 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi pjes per mercedes.
a klass viti 2002 170 cdi 140 benzin
c klass viti 2002 220 cdi 270 cdi
c klass viti 2005 220 cdi 320 cdi
c klass viti 2010 220 blu eficens
e klass viti 2003 220 cdi 270 cdi 320 cdi
e klass viti 2008 220 cdi 280 cdi 320 cdi
v klass viti 2002 220 cdi vito
kemi timon evo me marsha ne timon navigator te madh dhe te vogel kok leve marshi evo bagazhier evo mp3 pasqyra evo me palosje dhe pa palosje.kemi timon c klas kemi kit c klas 2010 amg. Kemi pjes per sprinter 313 te vitit 2004. Kemi pjes smarti te 2006
MBUSHIM MAKINAT ME GAS KONDICIONERI
BEJM KONVERJENC PER TE GJITHA MAKINAT
kemi luk amg per mercedes c klas 203 viti 2006
kemi luk amg per mercedes c klas 204 viti 2010
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim