Pjese kembimi Ford fiesta 1998

Shitet nga: PJESE KEMBIMI 29 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese kembimi per ford fiesta .1.8nafte viti 1997, 1.4 16v
. Si dhe shume pjese per makina te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim