Pjese kembimi FOCUS 1.8 TDCI(injektore+.pomp.

Shitet nga: PJESE KEMBIMI ELBASAN 29 Pri 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese kembimi per FOCUS 1.8 TDCI
si dhe pjese per tdi
SI DHE SHUME PJESE TE TJERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim