Pjes te ndryshme per Opel Campo 93-96-99

Shitet nga: Petraq 05 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes te ndryshme per Opel Campo 93-96-99
-Motorra
-Kamje
-Ura te para diferenciali
-Ura te pasme diferenciali
-Dinamo
-Motorrino
-Dyer
dhe cdo lloj pjese per kete tip makine
Cmime te arsyeshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim