PJESE KEMBIMI PER AUTOMJETE

Shitet nga: Xhuljan 27 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pjesë rezerve
PJESE KEMBIMI NE GJENDJE PERFEKTE
PER .... BMW 320 .. X6 ...
(PJESE BMW 320 TE CFAREDOLLOJI........DIQSE BMW TE KOMPLETUARA ME GOMA...
PJESE X6 ... TAMBURE INDROXHUNG DHE SHUM PAK PJESE TE TJERA)
FIATI PUNTO 2002...
FIATI BRAVO....
CITROEN. CITROENI ESHTE NE GJENDJE PUNE
PJESET JAN CILESORE
CIMIMI I DISKUTUESHEM ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim