Kasetofona cd dvd mp3 usb

Shitet nga: xhani 02 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofona nga me te mire dhe orgjinale,,,me dhe pa bluetooth: Sony,jvc,kenwood,alpine,pioner etj.....super cmim,,te ardhur te gjitha nga germania e greqia.
Cmimi fillon nga 55euro-250 euro per dvd me bllok.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim