Gufer 700 watt

Shitet nga: Fabjan 13 Qer 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Gufer 700 Watt..!! Ne gjendje shum te mire. Pak koh i perdorur. Me xham dhe drit blu. Shum i fuqishem. Nderrohet me cd player orgjinal me usb.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim