Ekran per golf 6 pasat

Shitet nga: Toni 22 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ekrani me karikator 6cd oem origjinal i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim