Goma Shum Pak Te Perdorura 205/55 R16 Continelt..

Shitet nga: Redi 20 Tet 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje shum te mire Origjinale, 2cop ja Contineltal, & 1, esht Pireli. Çmimi i Diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim