Disqe me goma

Shitet nga: visi 14 Qer 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 disqe 16 orgjinal Benz me gjithe goma pothuajse te reja ne gjendje shum te mire 235/60/R16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim