Disqe goma 19 per mercedes benz

Shitet nga: Mario 28 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 disqe goma 19 njeri nga disqet duhet salduar dhe drejtuar pak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim