4 disqe amg me gjith goma

Shitet nga: enso 17 Sht 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 disqe 17 amg + gomat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim