4 Disqe Alumini Goma 215//55//R16

Shitet nga: Rezart Sot 01:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Disqe Alumini Goma Ne Gjendje Shum Te Mire 215//55//R16
Disqen Jan Ne Gjendje Shum Te Mire Pa Kapje Edhe Pa Saldime Jan Te Pershtatshme Per Marka te Ndryshme
Si Psh:Volzwagen,Bmw,Volvo,Audi,Opel,Citroen
Cmimi:200 Euro
Nr Cel: 355693947627
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim