Marmit Polini per skuter -08

Shitet nga: Irdi 26 Qer 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes marmit polini per skuter 2t...(Polini ITALJET FRH-S)
Marmita i shton fuqi skuterit dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim