Marmite Two Brothers per CBR 929 -03

Shitet nga: Irdi 05 Qer 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Elbasan
Motoçikleta : Sportiv
Shes marmit two brothers per honda cbr 929 bashk me kolektoret ,,, mund te pershtatet dhe per moto te tjer qe e kan marmiten anesore ,, gjithashtu kam dhe pjes te tjera per cbr 929 me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim