Harley Davidson -03 unniversary u shit

Shitet nga: genti 13 Sht 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Elbasan
Motoçikleta : Sportiv
Harley Davidson unniversary special edition 1350 kubik i ardhur nga amerika..me dokumenta te rregullta dhe me te gjitha servisa e kryera rregullisht,,shitet per arsye mosperdorimi ose nderrohet me yacht ,skaf U shit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim