Yamaha majestic 250cc -99

Shitet nga: yamaha 03 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
Motoçikleta : Skuter
Shitet yamaha majesty 250 cc ne gjendje te shkelqyer..te gjitha dokumentat te paguara per nje vit.me targa te reja....motorri nuk ka asnje lloj difekti bateria e re dhe gomat e saponderruara....faleminderit :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim