Suzuki Burgman 250cc -00

Shitet nga: jordi 30 Qer 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Elbasan
Motoçikleta : Skuter
shes Suzuki burgman i fundi i 2000 ne gjendje shum te mir me letra italiane te rregullta , 250 kubik ne gjendje shum te mir shitet per arsye mos perdorimi shitet ose nderrohet me ndonje makine me letra ose dhe me letra te huaja kundrejt shumes qe biem dakort ju feleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim