Zongchen 200cc -07

Shitet nga: pellum 24 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Elbasan
Motoçikleta : Kros/Enduro
Motorri eshte ne gjendje shum te Mir pune dhe I gatshem per cdo prov shitet per arsye mos perdorimi motorri eshte zongchen 200cc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim