uU SHIT

Shitet nga: BENC 01 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Elbasan
makina esht ne gjendje shum te mir .me letra te rrengullta deri ne gusht te 2015 .dhe esht shum e mbajtur si makin si mbrenda dhe jasht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim