jepet me qera shitet

Shitet nga: Llazar 03 Krr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet beetlly viti 1975 ne gjendje prefekte shum te mir e mbajtme teper mir jepet dhe me qera per dasma filma foto etj nxitoni kam 2 dhe te bardhe letrat i jan prere te gjitha.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim