Volvo v40 dizel -98

Shitet nga: andrea 05 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
viti 1998 , shebimet e kryera me tapiceri shum te mbajtur , kondicioner , sensor parkimi mbrapa, disqe 16 dhe goma gati te reja..ne gjendje shum te mir gati x cdo prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim