Volswagen Passat-04

Shitet nga: klajdi 16 Krr 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
Shes makinen tip Wolsvagen passat i 2004 motorr 1.9 TDI te treja te kuqe makina eshte en gjendje te perkryer ajo eshte shum ekonomike edhe e shpejt , ajo eshte me KLIMA TRONIK , sendilet i ka kamosh me mershin cilsia shum me e shtrenjt ne treg , ka 8 AIR BAG , ka disqe origjinal te Wolsvagenit dhe goma shum te mira , ka stemen e wolsvagenit kur hap deren origjinale nga fabrika , kjo makine eshte mar me porosi , eshte me 6 marshe dhe njetron 7 , me kamer per parkim dhe me sensor parkimi, stopat e pasem i ka tipi i ri me shikim 3 D (HD) pasqyrat me sinjal tipi i ri i pasatit ,dopio maskarino ,e vetmja ne llojin e saj per lukun qe ka
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim