VW Transporter T5 1.9TDI Nafte 2009,Frigoriferik!

Shitet nga: VW Sot 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 320 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR   8 499 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: T5 / VW Volkswagen
Modeli: T5 Transporter
Volkswagen Transporter T5 1.9 TDI Nafte, Frigoriferik funksional ngrires dhe ftohes, VITI 2009 i sapo ardhur 236 728 KM originale, sensor shiu, sensor dritash, esp, sistem frenimi ABS, airbag ne te dyja anet, xhama elektrike, pasqyra elektrike, disqe 16” me goma te reja peshe, consume 6l/100km me prove! Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoje per asgje, e gatshme per c do lloj prove! Dokumenta te prera deri ne Gusht 2019 bashke me siguracion! Nr cel: 0692904087 CMIMI : 6500 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim