VW Touarg diesel -03

Shitet nga: Edi 18 Gsh 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Elbasan
Touareg 03 manual 6 marsha,letra te rregullta shqiptare,per brenda dhe jashte vendit,full options
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim