VW Sharan dizel -03 e shes per arsyje ekonomike

Shitet nga: TONI 17 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Elbasan
shes sharon te vitit 2003 ka hyr ne shqipri ne shtator te vitit 2014 siguracjoni i par i kesaj makine eshte pre per her te par me 1 tetor 2014 te dhenat e makines jan fuqija motorike eshte 1.9 me 6 marshe me 6 ulse xhama te erret kilometra qe ka be jan 145694 orgjinale eshte ne gjenje shum te mir dhe e gacme per cdo lloj prove numrat e telefonit jan 0684651888 ose 0665429908
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim