VW Passat TDI -01

Shitet nga: Florenc Shuli 11 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Elbasan
Volkswagen Passat , Viti prodhimit 2001 - nafte
Motorr 1.9 TDI - DI te kuqe
6 Marsha
Makina eshte ne gjendje shume te mire , me targa dhe letra deri me gusht 2015
Per me shume info kontakto ne nr 0693574437
Cmimi 3900 € i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim