VW Passat 2.4 benzin gaz -98 automat

Shitet nga: jetjon 13 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Elbasan
Eshte ne gjendje te shkelqyer sendiljet lekjr me ngrohje me klima marsh automat
dritat me kseno origjinale te fabrikes disqet origjinale alumini
165000 km origjinale
Eshte me dogane te paguar dhe me targa te sapo bera dhe siguracion per nje vit dhe eshte vendosur imjant gazi me injeksion sekuencial me garaci 3 vjet.
Motorri 2.4 benzine me gaz shume ekonomik
makina eshte 4x4 i ka rrotat aktive me sensor
cmimi 3500 euro pak i diskutueshem
eshte e gatshme per cdo prove
e sapo doganuar nuk ka punuar ne shqiperi
e nderroj dhe e shes vetem per nje makine me SUPERBAGAZH benzine kamjo automatike mercedez.passat ose audi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim