VW Passat 1.9 diesel -03

Shitet nga: lidio 01 Dhj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: kafe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110
KM.........: 203000

Shes volkswagen passat 1.9TDI ne gjendje te shkelqyer. i sapo ardhur me dogane te paguar dhe sapo jane nxjerre tarat. . me 6 marsha. , eshte e gatshme per cfaredolloj prove. Shitet 3500 euro i diskutueshem

Tel. : 0685648928

Cel. : 0673848460
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim