VW PASSAT AUTOMATIC 2.5 V6 TDI -99

Shitet nga: elton 25 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Elbasan
OFROJ PER SHITJE MAKIN, TE TIPIT VOLKSWAGEN PASSAT , VITI 99, 2.5 V6 TDI, KAMIO AUTOMATIKE, TIP TRONIC, CLIMA TRONIK , 4 XHAMA ELETRIK, PASQYRA ELETIRKE, KOMPJUTER BORDI, SENSOR SHIU, 6 AIRBAG, ABS, ASR, TAPICERI TE ZEZ, LAKURE E KOMBINUAR ME KAMOSH, DHE SHUM TE TJERA, TAKSA BASHKE ME SIGURACION TE PAGUARA NE TETOR TE 2014 MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE, CMIM I DISKUTUESHEM, NR TEL 0692427125.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim