VW PASSAT 1.9 TDI -01

Shitet nga: passat 01 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Komuna: Elbasan
passaat 1.9 tdi version me DI te kuqe,shume ekonomik dhe i shpejte njekohesisht!!! makina eshte shume e mirembajtur nuk ka nevoj per as edhe nje sherbim cdo gje e re brenda pak kohesh,bateri rrip motorri vaj filtra dhe ferrota para mbrapa te sapo vendosura,gjithashtu dhe dokumentat te sapo prera per nje vit ,skadojne ne tetor 2015! cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim