VW Golf gti -93

Shitet nga: landi 21 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Elbasan
makina esht ne gjendje shum t mir motorike e xhenerike ka kondicioner abies aierbag dopje mbyllje qendrore me pult disqe alumin si dhe impiant muzike 100 wat plus gufer,,me pak fjal esht shum e mirmbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim