VW Golf 5 -04

Shitet nga: Private 14 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Elbasan
makina asht ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike makina su ka perdor pothujse fare ne shqiperi sepse kam qene jasht makina asht me dokumenta te rregullta cmimi eshte 6000 euro i diskutushem faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim