VW Golf 4 diesel -03

Shitet nga: golf 30 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet golf4 me kondicioner airbag, abs,esp xhamat dhe pasqyrat elektrike.motor1.9 di e kuqe 6 marshe gomat 17 me disqe alumini
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim