VW Golf 4 benzin -99

Shitet nga: marsel 19 Nën 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Elbasan
shes golf 4 me benzin gas impjant sekuencjal makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike makinaesht me 4 porta me letra te paguara per nje vit cmimi 2300 euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim