VW Golf 4 1.9 diesel -99

Shitet nga: Rudi 08 Gsh 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet golf 4 nafte Viti 99-2000 ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xhenerike disqe sportive per me shum info na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim