VW Golf 4 1.6 benzin -01

Shitet nga: genti 22 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Elbasan
eshte ne super gjendje..sherbimet te sapo kryera te vertetuara me fature ! gomat e reja te sapo vena ..ndrrim vaji filtra gomina te gjitha te reja ...nk ka nevoje per asnje sherbim..motorrin e ka te ri dhe harxhon shum pak ne krahasim me golfat e tjere.navigator kenwood,perde.drita xenon.shitet 2700 euro por mund te nderrohet dhe me makine me kambio automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim