VW Golf 3 diesel -92

Shitet nga: Klodjan 05 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Makina GOLF 3 NAFTE TURBO,me letra te rregullta dhe te paguara deri ne qershor te vitit 2015.eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim