VW Golf 3 1.6 benzin/gas -97

Shitet nga: mandi 05 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Elbasan
Eshte ne gjendje shum te mir e ardhur nga gjermania . eshte perdorur 6 muaj ne shqiperi ... me letra te gjitha te paguara . eshte me benzin dhe me impjant gazi sekuencial ... amortizator sportiv . disqe 16'' . skapamento sportive . impjant muzike .. me 2 airbag, me abs.. me tavan xhami me hapje elektrike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim