VW Golf 1.4 benzin -02

Shitet nga: arif 05 Dhj 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
shitet golf me portobagazh me motorr 1.4 benzin dhe me impjant gazi origjinale shperndaresi i gazit eshte tek e tek ne motorr plus kondicioner me antifurt xhamat dyert elektrik etj .makina eshte me targa te reja ka nje vit ne shqiperi dhe ne gjendje shum te mire .


telefoni 0692240624
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim